Niedzielny obiad JESZ ILE CHCESZ!

Zapraszamy Was do naszej restauracji na niedzielny, rodzinny obiad JESZ ILE CHCESZ w formie bufetu. Już za 39 zł od osoby i 19 zł od dziecka (poniżej 10 lat) możecie wejść i od razu nakładać obiad na talerz.

Przykładowe menu (z 30 lipca) to tradycyjny rosół z makaronem lub zupa z pieczonym kurczakiem i porami, śląska rolada wołowa, przepyszne żeberka wieprzowe, makaron penne z warzywami albo łosoś w sosie holenderskim, do tego sałatki i surówki (w tym modra kapusta) oraz różne dodatki - młode ziemniaczki z koperkiem, kluski śląskie, ziemniaki pieczone z rozmarynem. Na deser zawsze czeka przepyszne ciacho własnego wypieku. Zapraszamy w każdą niedzielę od 12-ej do 16-ej.
Co tydzień mamy inny zestaw dań!

Jeśli chcesz mieć pewność, że będzie na Ciebie/na Was czekał stolik - zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji pod numerem: 535 333 233. Nasz adres: Stadion Miejski, Edukacji 7, Tychy. Wejście od strony sklepu klubowego GKS Tychy. Parking dostępny wokół stadionu. Nasza restauracja jest przyjazna dzieciom - mamy przewijak, krzesełka do karmienia, a na tarasie - plac zabaw. Serdecznie zapraszamy!