Pracuj w Stadionovej!

Chcemy stworzyć zespół sympatycznych ludzi, którzy będą rozumieć wszystkie potrzeby naszych gości, no i szefa ;) Nie liczy się płeć, wiek i wykształcenie. Doświadczenie bardzo mile widziane (zwłaszcza kucharzy), choć nie jest konieczne. Praca na pełny i niepełny wymiar godzin. Ważne są dla nas uczciwość i zaangażowanie, a także dyspozycyjność. Praca w naszym pubie i restauracji w Tychach, w budynku Stadionu Miejskiego, przy ulicy Edukacji 7. Do tego obsługa wydarzeń na stadionie i czasem wydarzeń plenerowych oraz imprez zewnętrznych.

Szukamy, niezależnie od płci:

  • kelnerów
  • barmanów
  • kucharzy
  • pomocy kuchennej
  • sprzątaczy
  • pianisty

Szukamy także pracowników do obsługi wydarzeń sportowych (mecze) oraz kulturalnych, sportowych i muzycznych, które będą odbywać się w naszym pubie, restauracji i na stadionie. Zachęcamy zwłaszcza studentów i młodych ludzi, którzy ukończyli 18 lat do złożenia ofert na stanowiska obsługi wydarzeń.

Oferujemy dobre warunki pracy, rynkowe wynagrodzenie, elastyczny grafik plus wspaniałą atmosferę i pracę z widokiem na murawę stadionu :)

Oczekujemy, że w pracy będziesz się zawsze uśmiechał, a teraz prześlesz nam swój życiorys zawodowy (CV, najlepiej jako pdf), który uwzględni wszystko to, co jest niezbędne do pracy w gastronomii na wybranym przez Ciebie stanowisku. Koniecznie napisz też coś ciekawego o sobie, swoich zainteresowaniach, co nie jest związane z tą pracą. Jeśli ubiegasz się o pracę, w której będziesz mieć bezpośredni kontakt z naszymi gośćmi, na pewno plusem będzie wspomnienie o nawet podstawowej znajomości języków obcych.

CV zawierające dane kontaktowe wyślij na adres: praca@stadionova.pl z nazwą stanowiska, o które się ubiegasz w tytule. Możemy rozpatrzyć tylko te zgłoszenia, które będą miały poniższą zgodę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Czekamy na Ciebie. Dołącz do naszego zespołu!

Pracuj w Stadionovej!